+48 85 30 70 111
+48 85 30 70 111
biuro@fx2.pl
Formularz kontaktowy

Nowa wersja enova365 z numerem 2406.0.0 2 lipca, 2024

W dniu 28.06.2024. opublikowana została wersja enova365 oznaczona numerem 2406.0.0

W wersji udostępniono nowości funkcjonalne w obszarach Systemowe, Sprzedaż i CRM, Handel i Magazyn, Kadry Płace i HR oraz Produkcja.

W obszarze Systemowe:

 • Dyskusje
  Opracowano funkcjonalność tzw. Dyskusji. Funkcjonalności umożliwia wewnętrzną komunikację w firmie za pomocą systemu enova365 poprzez mechanizm wprowadzania komentarzy na forum. Funkcjonalność umożliwia prowadzenie dyskusji pojedynczych lub z grupą użytkowników.

W Module CRM:

 • Członkowie i Szkolenia
  Rozbudowano moduł szkoleń o możliwość tworzenia własnych „Definicji rodzajów szkoleń”. Dodatkowo umożliwiono udział i zgłaszanie na szkolenia własnych pracowników.
 • SMS 
  Dodano automatyczne przypisywanie kontrahenta do zdarzenia podczas wysyłki SMS z poziomu faktury.

W module Handel:

 • Drukarki fiskalne
  Dodano możliwość wystawiania e-paragonów na drukarkach fiskalnych POINT firmy Novitus obsługujących bezpośrednią wysyłkę e-paragonów na HUB Paragonowy Ministerstwa Finansów.
 • Kurierzy
  Dodano obsługę przesyłek kurierskich dla spedytora Orlen Paczka.

W module Produkcja:

 • Meldunki 
  Udostępniono funkcjonalność rozliczenia i wycofania rozliczenia meldunku, które agregują funkcje rozliczenia i wycofania rozliczenia dla materiałów, odpadów i wyrobów.
 • Zlecenia produkcyjne
  Dodano nową zakładkę w zleceniu produkcyjnym „Wykres Gantta”, w której pokazane są operacje produkcyjne w sposób graficzny na osi czasu.
 • Technologia 
  Dodano nową zakładkę w technologii „Wykres Gantta”, w której prezentowane są graficznie operacje technologiczne.

W module Projekty i Budżetowanie:

 • Budżetowanie
  Dodano możliwość zatwierdzania opisów analitycznych dla dokumentu preliminarza oraz delegacjach PWS.
 • Budżetowanie
  W wersji z budżetowaniem rozszerzonym dodano możliwość centralnego sterowania wersjami planów dla budżetów.
 • Budżetowanie
  Dodano możliwość definiowana kategorii budżetowych, za pomocą których można korygować naniesione wcześniej zapisy.

W module Kadry Płace:

 • Import z PUE 
  W ramach rozbudowy funkcjonalności Importu z PUE dodano następujące parametry: „Importuj zwolnienie chorobowe do wyjaśnienia na nieobecność”, „Importuj opiekę ZUS do wyjaśnienia na nieobecność”, import z PUE nieobecności o statusie „Wsteczne – do wyjaśnienia” oraz „Wsteczne – uzasadnione”, automatyczny import z PUE nieobecności o statusie „Skorygowane” i „Anulowane” dla pracownika, który podczas urlopu wypoczynkowego miał nieobecność związaną z opieką ZUS wykraczającą poza okres urlopu.
  – automatyczny import z PUE nieobecności o statusie „Skorygowane” i „Anulowane” dla pracownika w przypadku rezygnacji ze świadczenia rehabilitacyjnego.

W module Księgowość:

 • Dekrety 
  Wprowadzono nową funkcjonalność w masowej predekretacji dokumentów na liście ewidencji dokumentów, w celu poprawienia wydajności działania podczas wykonywania tej czynności.

Szczegóły zmian dostępne są w ulotce. 

Zgodnie z warunkami gwarancji dla wszystkich Klientów posiadających aktualną gwarancję, nowe wersje systemu enova365 są dostępne na stronie www, bez dodatkowych opłat.