+48 85 30 70 111
+48 85 30 70 111
biuro@fx2.pl
Formularz kontaktowy

Firma

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą informatyczną wdrażającą system ERP enova365 dla biznesu, którego od 13 lat jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem.
Proponujemy sprawdzone rozwiązania wspomagające rozwój i wzrost efektywności w przedsiębiorstwach naszych Klientów. System enova365 stanowi doskonałe narzędzie nie tylko dla dużych przedsiębiorstw, ale również małych i średnich firm dzięki jego różnym wersjom użytkowym.

Analizując potrzeby Klienta, możemy odpowiednio dopasować wersję systemu do wymagań firmy, dając jednocześnie możliwość poszerzania jego zakresu wraz z rosnącymi potrzebami. Wdrażając system enova365 stale konsultujemy się z Klientem, mając na uwadze jego sugestie i potrzeby. Indywidualne podejście pozwala nam tak zaplanować rozwiązania, aby optymalnie wykorzystać potencjał firmy. Dodatkowo służymy wsparciem po wdrożeniu całego systemu, włączając w to szkolenie użytkowników.

IT w dobrych rękach

Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie

Dedykowany zespół

Doskonale zorganizowany zespół wdrożeniowy

Autoryzowany partner

13 lat doświadczenia i setki wdrożonych systemów

Czym jest ERP enova365

ERP enova365 to system usprawniający przepływ wewnętrznych danych w firmie. Niezastąpiony w ich gromadzeniu i użyciu. Sprawdzony zarówno przez duże przedsiębiorstwa jak i małe firmy, zdecydowane postawić na nowoczesne rozwiązania informatyczne w zarządzaniu biznesem. Instalując system enova365 dajemy gwarancję bezpieczeństwa i ciągłości pracy systemu.
Proponujemy doskonałe rozwiązania, które pozwolą usprawnić pracę przedsiębiorstwa i zyskać nowe możliwości rozwoju.

enova365 to system, który wyprzedza zmiany!