+48 85 30 70 111
+48 85 30 70 111
biuro@fx2.pl
Formularz kontaktowy

Webinarium online: Automatyzacja i optymalizacja pracy kadr 17 maja, 2021

18 maja 2021 roku o godzinie 10:00 zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu „Automatyzacja i optymalizacja pracy kadr – jak nie zginąć w gąszczu możliwości i rozwiązań?”. Spotkanie w formie online jest organizowane przez Północną Izbę Gospodarczą oraz firmę Ekspert Systemy Informatyczne.

Spotkanie poprowadzą:

  • Ireneusz Brukwicz (Ekspert Systemy Informatyczne) – specjalista ds. kluczowych klientów, posiadający 8-letnie doświadczenie we wdrożeniach systemów klasy ERP.
  • Joanna Walentek (Soneta, producent systemu ERP enova365) – kierownik Projektu Kadry Płace i HR enova365. Od ponad 10 lat w branży IT. Specjalista w zakresie technologii wspierających pracę działów Kadr i Płac oraz ekspert w dostosowywaniu oprogramowania do zmian legislacyjnych.

 

Podczas webinarium porawdzący omówią zmiany technologiczne w obszarach kadrowych oraz intotne zmiany w przepisach prawa pracy (w tym zmiany związane z COVID-19).  Eksperci przedstawią również najciekawsze case-study wdrożeń systemów ERP w obszarach kadrowych, prezentujące praktyczne rozwiązania, stosowane w dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstwach.

 

Dla kogo?

Spotkanie przeznaczone jest dla właścicieli firm, kadry zarządzającej, kierowników działów kadrowych oraz osób zaangażowanych w codzienną pracę kadrową.

Jak się zapisać? 

Na spotkanie obowiązują zapisy poprzez formularz rejestracyjny.